پودر میگو

روغن ماهی
2018-10-06
پودر ماهی
2018-10-06

فروش عمده میگو تازه جنوب و فروش عمده انواع آبزیان در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب و آماده ارائه به رستوارن ها ، هتل ها و توزیع کنندگان

شرکت فرآوری ماهی متو فروش آنلاین ماهی و فروش آنلاین میگو جامع ترین فروشگاه اینترنتی ماهی و میگو تازه جنوب صید روز و متشکل از قدیمی ترین و بزرگ ترین صیادان جنوب کشور است.

امروزه بسیاری از هتل ها ، رستوران ها ، مجموعه های توریستی و گردشگری ، سازمان ها ، ادارت و توزیع کنندگان برای صرفه جویی در هزینه های خرید و تامین آبزیان باید اقدام به خرید عمده ماهی و میگو از محل فروش عمده آبزیان کنند.

چرا ماهی و میگو تازه را از هرمز ماهی خرید کنیم ؟
بهترین شرکت فروش عمده ماهی و میگو تازه جنوب
شرکت فرآوری ماهی متو بزرگ ترین شرکت متشکل از بزرگ ترین صیادان جنوب کشور است که صید روزانه خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان و توزیع کنندگان در سراسر کشور میرساند.

اگر شما هتلدار ، رستوارن دار و نیاز به ماهی و میگو تازه جنوب دارید کافیه است همین امروز با مجموعه و تیم تخصصی ما تماس بگیرید تا همکاران بخش فروش آبزیان به شما کمک کنند تا بتوانید بهترین و خاطره انگیز ترین خرید ماهی و خرید میگو را انجام دهید.

فروش عمده ماهی تازه و فروش عمده میگو تازه جنوب صید روز جنوب

چه کسانی می توانند خرید عمده ماهی و خرید عمده میگو از تیم ما داشته باشند ؟
رستوران ها

هتل ها

ادارت

سازمان ها

توزیع کنندگان ماهی و میگو

فروشندگان ماهی و میگو

صادر کنندگان ماهی و میگو

خانواده ها

مجموعه های تفریحی

مجموعه های توریستی

کارخانه ها

خرید ماهی تازه و خرید میگو تازه از شرکت فرآوری ماهی متو
تمامی افراد ، شرکت ها و کارخانه هایی که در بازار ماهی و میگو تازه فعالیت می کنند می توانند خرید ماهی تازه و خرید میگو تازه خود را از عمده فروش ماهی و میگو در جنوب کشور تیم بزرگ هرمز ماهی انجام دهند.

فروش عمده ماهی و فروش عمده میگو و فروش عمده آبزیان دریایی جنوب صید روز تنها از طریق تیم صیادان شرکت فرآوری ماهی متو انجام می شود.

شرکت فرآوری ماهی متو با هدف توسعه صید و صیادی دریای جنوب و کمک به فروش آسان انواع ماهی و میگو و آبزیان دریایی راه اندازی شده تا به تمامی خانواده ها ، شرکت ها و کارخانه ها کمک کند به راحتی بتوانند انواع آبزیان دریایی جنوب را به راحتی و با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند.

متاسفانه امروزه با وجود دلالان و واسطه های بازار و گرفتن سود بسیار زیاد از مشتریان انواع آبزیان دریایی تازه را با قیمت بسیار بالا به دست مشتریان میرسانند در این میان بسیاری از خانواده ها توان خرید آبزیان با قیمت بالا را ندارند.

تیم فروش ماهی و فروش میگو و فروش آبزیان شرکت فرآوری ماهی متو صید روزانه خود را به صورت مستقیم و با حذف دلالان و واسطه های بازار به دست مشتریان در سراسر کشور میرساند.

فروش ماهی و میگو عمده در سراسر کشور
فروش عمده ماهی تازه ، فروش عمده میگو در سراسر کشور از تیم صیادان هرمز ماهی به صورت صید روزانه و کاملا تازه انجام می شود.

لیست انواع ماهی و میگو تیم فروش ماهی و فروش میگو جنوب
ماهی حلوا سفید

ماهی حلوا سیاه

ماهی سرخو

ماهی سنگسر

ماهی شوریده

ماهی شیر

ماهی هوور

ماهی کفشک

ماهی هامور

ماهی بیاح

ماهی کوتر

ماهی طلال

ماهی شورت

ماهی شهری

شاه میگو

میگو درشت

میگو متوسط

میگو ریز

برای خرید عمده انواع ماهی تازه و میگو تازه و تمامی آبزیان تازه جنوب صید روز کافیه با همکاران تخصصی بخش فروش ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بهترین اطلاعات را در خصوص انواع آبزیان به شما ارائه کنند.

پشتیبانی و فروش : ۰۹۱۷۲۸۷۰۰۴۶

پشتیبانی و فروش : ۰۹۰۲۲۸۷۰۰۴۶

مزیت های فروش عمده ماهی و فروش عمده میگو توسط هرمز ماهی
فروش و ارسال صید روز به دست مشتری ها و خریداران در سراسر کشور

تازگی و کیفیت بالایی انواع آبزیان صید روز به صورت تضمینی

قیمت بسیار مناسب نسبت به بازار و توزیع کنندگان

ضمانت صید روز و تازه بودن

عقد قرارداد دائمی تامین انواع آبزیان از کیلو تا تناژ

حذف واسطه های بازار ماهی و میگو

صرفه جویی در هزینه های خرید آبزیان

شرکت فرآوری ماهی متو  با راه اندازی سایت فروش ماهی و سایت فروش میگو در ایران سعی دارد تا همه عزیزان در سراسر کشور بتوانند سفارشات انواع آبزیان خوشان را در سایت ثبت کنند و با پرداخت وجه سفارش صید روز برای آنها آماده و بسته بندی خواهد شد و در اسرع وقت برای آنها ارسال خواهد شد.

تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز به صورت صید هر روز در بسته بندی های کاملا استاندارد و بهداشتی به صورت حرفه ای و تخصصی آماده سازی شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس شما فرستاد می شود.

شرکت فرآوری ماهی متو افتخار همکاری با بسیاری از رستوارن ها ، هتل ها ، صادر کنندگان و توزیع کنندگان در تامین انواع ماهی و میگو و فروش آبزیان دریایی جنوب را دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیر فروش