ماهی خشک

روغن ماهی
2018-10-06

شرکت فرآوری ماهی متو اولین شرکت فروش ماهی خشک شده در ایران می باشد. ماهی خشک شده دارای خواص زیادی می باشد که شرکت فرآوری ماهی متو توانسته است با تولید ماهی خشک در ایران و رعایت نکات بهداشتی ، ماهی های خشک شده با کیفیتی را تولید نمایید .

خرید ماهی خشک شده
بسیاری از کارخانه های پودر ماهی در داخل کشور و کارخانه های تولید غذای دام و طیور و غذای آبزیان از ماهی خشک در تولید غذا استفاده می کنند و قصد خرید عمده ماهی خشک شده را دارند و به دنبال یک شرکت برای فروش عمده ماهی خشک شده هستند تا بتوانند خرید عمده ماهی خشک خود را انجام دهند ولی در این حوزه شرکت مناسب را جهت فروش عمده ماهی خشک پیدا نمی کنند.

اما شرکت پودر ماهی و کارخانه پودر ماهی متو تولید کننده پودر ماهی جهت خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی در ایران با آنالیز پودر ماهی بسیار مناسب می باشد.

برای خرید عمده ماهی خشک شده از شرکت فروش عمده ماهی خشک شده کافی است همین امروز با بخش مدیریت فروش شرکت فرآوری ماهی متو تماس بگیرید.

فروش ماهی خشک شده
فروش ماهی خشک شده در ایران توسط افراد و شرکت های بسیار کمی انجام می شود و متاسفانه در بازار فروش ماهی خشک شده و خرید ماهی خشک شده واسطه ها و دلالان بسیار زیادی وجود دارد که ماهی را با قیمت بسیار ارزان خریداری و با قیمت بالا به فروش می رسانند.

اما شرکت فرآوری ماهی متو بهترین شرکت فروش ماهی خشک شده در جنوب کشور با سابقه چندین ساله در حوزه تولید ماهی خشک شده و فروش ماهی خشک شده می باشد.

حجم تولید ماهی خشک شده شرکت فرآوری ماهی متو هفته 70 تا 160 تن ماهی خشک در جنوب کشور می باشد و بزرگ ترین شرکت فرآوری ماهی متو خشک در جنوب کشور می باشد.

 

خواص ماهی خشک
بسیاری از خریداران ماهی خشک شده یکی از ملاک های مهم برای خرید عمده ماهی خشک خواص ماهی خشک شده می باشد زیرا هر چه میزان خواص ماهی خشک شده بیشتر و بهتر باشد مشتریان بسیار زیادی دارد و همچنین حجم سفارشات ماهی خشک شده با خواص بالا بیشتر می باشد.

خواص ماهی خشک شده شرکت فرآوری ماهی متو بسیار بالا و تمامی استاندارد های لازم ماهی خشک شده را دارا می باشد.

در حال حاضر ما تولید کننده ماهی خشک و تامین کننده ماهی خشک بیش از 38 کارخانه بزرگ پودر ماهی و کارخانه تولید غذای دام ، طیور و آبزیان در سراسر کشور هستیم.

خرید عمده ماهی خشک شده از شرکت فروش عمده ماهی خشک شده شرکت فرآوری ماهی متو بسیار بالا می باشد.

قیمت ماهی خشک
برای بسیاری از قرارداد های خرید عمده ماهی خشک شده از شرکت فروش عمده ماهی خشک شده قیمت ماهی خشک شده یکی از مولفه های اصلی عقد قرارداد توسط خریداران ماهی خشک می باشد.

هر چه قیمت ماهی خشک شده توسط شرکت فروش عمده ماهی خشک مناسب تر و ارزان تر باشد و کیفیت بالایی داشته باشد امکان خرید و عقد قرار داد بیشتر است.

قیمت ماهی خشک شده در شرکت فرآوری ماهی متو بسیار ارزان و مناسب از بقیه شرکت های تولید ماهی خشک در ایران می باشد.

خرید ماهی خشک شده از شرکت تولید و تامین ماهی خشک شرکت فرآوری ماهی متو با قیمت بسیار مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

روش های خشک کردن ماهی
روش های خشک کردن ماهی در شرکت فرآوری ماهی متو برای تولید ماهی خشک و تامین ماهی خشک شده کاملا طبیعی و در نور مستقیم آفتاب و به صورت کاملا ارگانیک و سنتی صورت می گیرد زیرا این روش باعث می شود خواص ماهی و کیفیت ماهی خشک شده هرگز از بین نرود در صورتی که روش های خشک کردن ماهی توسط بسیاری از شرکت های تولید ماهی خشک با دستگاه های صنعتی انجام می شود که این روش های خشک کردن ماهی باعث از بین رفتن کیفیت و خواص ماهی خشک می گردد.

روش های خشک کردن ماهی توسط شرکت فرآوری ماهی متو کاملا طبیعی و استاندارد می باشد به گونه ای که کیفیت و خواص ماهی خشک شده باقی می ماند.

 

فعالیت ها و رسالت شرکت فرآوری ماهی متو

1 – بزرگ ترین تولید کننده ماهی خشک در خاور میانه

2 – بهترین تولید کننده ماهی خشک ارگانیک در ایران

3 – ایجاد اشتغال و کار آفرینی در حوزه بازار ماهی

4 – جلوگیری از ایجاد هرگونه ضایعات دور ریختنی ماهی

5 – کمک به تولید غذای دام ، طیور و آبزیان با کیفیت بالا

6 – بزرگ ترین گروه صیادی در جنوب کشور

7 – بزرگ ترین کارخانه پودر ماهی جنوب کشور

8 – صادر کننده انواع پودر ماهی و ماهی خشک در ایران

9 – بازار بزرگ خرید و فروش آبزیان خوراکی

10 – کارآفرینی در حوزه تولید ماهی خشک و پودر ماهی

11 – کمک به رونق صید و صیادی جنوب کشور

12 – کمک به حفظ محیط زیست سالم و سر سبز

13 – بزرگ ترین خط تولید پودر ماهی خشک در جنوب کشور

14 – بهترین خط تولید پودر ماهی تر در جنوب کشور

15 – حمایت از صیادان و لنج داران جنوب کشور

16 – همکاری در حوزه شیلات و جلوگیری از درو ریختن ضایعات آبزیان

برای خرید عمده ماهی خشک شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب از بهترین شرکت فروش عمده ماهی خشک شده در جنوب کشور همین امروز با مدیریت خرید و فروش عمده ماهی خشک متو تماس بگیرید.

مدیریت فروش ماهی خشک : ۰۹۱۷۲۸۷۰۰۴۶

مدیریت فروش ماهی خشک : ۰۹۰۲۲۸۷۰۰۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مدیر فروش